SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
L-glutamine powder - 500 gr
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
100 % L -glutaminë pluhur i pastër.
Përshkrimi:

L -glutamine është një amino acid I rëndësishem që kërkohet nga çdo muskul në trup, dhe është një nga përbërsit më të rëndësishme në ndërtimin dhe formimin e proteinave, të cilat luaj rol në ruajen e shëndetit qelizor në trupin ton dhe rigjenerimin e indeve. L -glutamina gjithashtu ndihmon për të mbështetur sistemin tuaj imunitar.
Përdorimi:
Për përgatitjen e një racioni përzjeni 5 gr e pluhur ( = 1 lugë ) me 100ml ujë.
Merrni 1-3 racione në ditë .
Një racion ( 5 gr pluhur ) përmban 5000 mg L-Glutamine .

5 gr Glutaminë për racion. L -glutamine ndihmon ne mbështetjen e sistemit imunitar dhe i përshtatshëm për vegjetarjanet.
Pa gluten .
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »