SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fit protein - 500ml
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHIJA LULESHTRYDHE
Pije proteinike e cilësisë së lartë për të mbështetur ndërtimin e muskujve dhe shërimin e tyre.
Proteina Fit përmban proteina 53gr dhe karbohidratet 50g . Ideal për ndërtimin e muskujve dhe shërim . Me një përmbajtje yndyrë prej vetëm 1g për shishe , ajo furnizon trupin tuaj pas stërvitje me proteina esenciale ndërtimin e muskujve dhe ushqyesve jetike . Fast karbohidratet dispozicion mundësojnë glycogen shpejtë dhe kështu rigjenerimin .
Proteina – Karbohidrate ,pije me qumësht i skremuar Retentate , trajtohet ngrohja ( sterilizuar ) .Furnizimi ideale me proteina për rritjen e muskujve .
Karbohidratet e gatshme në dispozicion ju japin si burim lëndën ushqyese që ju duhet.
Maksimumi 1 g yndyrë për shishe .I përshtatshëm për vegjetarjanet
Pini 1 shishe pas trajnimit .
Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme .
Perziejeni mirë para hapjes . Të konsumojnë brenda 24 orëve nga hapja .
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »