SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
100% WHEY PROTEIN E PASTER - 2000 gr
Çmimi :
€58.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHIJA LULESHTRYDHE
Whey është proteina më përshtateshme për tu përdorur menjëherë pas një stërvitje të lodhshme, kur trupi ka nevoje për ushqyes qër të përmirësoi muskujt. 100% Whey është ndër Proteinat mët pastëra që Multipower ofron 80% cilësi më të lartë të proteinave nga tre burime të ndryshme, Proteina Whey të izoluar, të përqëndruar dhe hidrolizuar. Duke përdorur proteinen e izoluar si burim primar, çdo shërbim është i mbushur me 24 gr proteina të pastëra (duke përfshirë 5.7 gr të BCAA-s dhe 3.8 gr e L-Glutaminës dhe ka vetëm 1.4 gr karbohidrate. Përmban dhe vitamin B6 shtesë që mbështet metabolizmin tuaj dhe aktivitetin hormonal për të perfituar rezultatet më të mira të mundshme.
Perberja:
Cilesohet për tretshmëri të shkëlqyer. Vetëm 1.4 gr karbohidrate, BCAA (5,7 gr për servirje) Glutamine (3,8 gr për servirje). Vitamina B6 ndihmon për një pëerthithje normal të proteinave dhe rregullimin e aktivitetit hormonal .
"I përshtatshëm për vegjetarjanet". Pa glutin, dhe aspartane.
Përdorimi :
Merrni 1 racion në ditë. Perzjeni 30 gr pluhur proteine ( 3 lugë matëse ) me 200 ml ujë . Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme .
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »