SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
100% Whey protein e izoluar - 725 gr
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shijet:
LULESHTRYDHE
COKOLLAT
VANILIE
Whey protein izoluar është formë e pastër e proteinave dhe të përsosur për të përdorur menjëherë pas një stërvitje të lodhshme, kur trupi ka nevojë per ushqyes për të riparuar muskujt. 100% Whey Protein e izoluar Multipower ofron 85% të proteinave të pastër Whey Isolate me një nivel shtesë të lartë të rëndësishme aminoacidet BCAAs dhe L-glutamine. Me 25.5g e proteinave për servirje dhe më pak se 1% e karbohidrate dhe yndyrë, 100% Whey Isolate Proteina jonë është e përkryer për ata që kërkojnë për të ndërtuar një fizik te mirë.
Shkalla e lartë e proteinave - 85% të pastër hirrë të proteinave me përbërës me cilësi të lartë për rritjen e muskujve dhe ndërtimin e tyre. Cilesohet për tretshmëris të shkëlqyer, pra e lehtë për tu tretur.
Sasi e ulët në sheqer dhe yndyrë: Vetëm 1,5% karbohidrate, 1% yndyrë
BCAA (6,7 gr për racion)
I përshtatshëm për vegjetarjanet , Pa gluten.
Perzieni 30 gr pluhur proteine me 150-200 ml ujë.
Merrni 1 deri ne 3 racione në ditë. Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme.
Ruheni në një vend të freskët, e thatë.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »