SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iso drink 420g
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
138638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHIJA PORTOKALL
Hidraton, rrit rezistencën e organizmit, rregullon metabolizmin
Përmbajtja: Vitamin, C,B6,B1
Përdorimi: 35g (2 lugë) me 500 ml ujë. Pihet para dhe gjatë stërvitjes.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »