SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iso drink - 735gr
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt
ID e produktit :
138644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHIJE LIMONI
Iso Drink është një përzierje isotonic ,pije me një matricë të veçantë karbohidrate , L-carnitine , minerale dhe BCAAs për hidratim optimal dhe furnizim me energji
Furnizimi isotonic energjisë
Iso Drink është një përzierje isotonic ,pije me një matricë të veçantë karbohidrate , L-carnitine , minerale dhe BCAAs për hidratim optimal dhe furnizim me energji elektrike .
Ushqimi dietik për atletët gjatë kryerjes se stervitjes .Pije sportive.. Isotonic me vitamina dhe sodiumit .
Pluhur për të bërë një shuarje etje me lëndë ushqyese të pasur .Natriumi kontribuon në funksionimin normal të indeve muskulore
150 mg L - Carnitine për servirje .Përmban BCAAs premium
Për të përgatitur : 35 g ( = 2 lugë ) të përziera me 500 ml ujë . Pini 1-2 servirje para dhe gjatë trajnimit . Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme .
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »