SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zbardhues dhëmbësh
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
ID e produktit :
138659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bright White është paisje për zbardhimin e dhëmbëve me efekt mjaft të madh me përqindje 35% ose 44% CP. Porositë bëhen jashtë vendit dhe arrinë në Kosovë për 21-36 ditë. Lokacioni: Prishtinë - Gjakovë. Instagram: brightwhite.ks. Email: batusha07@hotmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prishtinë
37744329369
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »