SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Action Camera 4K
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '17
ID e produktit :
138682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Action Camera 4K HD, me mundesi te lidhjes me WiFi, dhe me disa pjese percjellese

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fabian
Besianë
045414982
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »