SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet laptop acer es1-512 me Ubuntu OS ose Windows
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
ID e produktit :
138689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Laptopi eshte i holle dhe i lehte per tu bartur dhe shum pak i perdorur
Ekrani:15.6 inch me rezolucion 1336x768 me ngjyra shume te dhezta
Processor Celeron N2840 Dual Core
RAM 4GB
Intel integrated Graphics 4000
Laptopi eshte me Special OS Ubuntu 16.4 me i riu por nese deshironi mund te kthehet edhe me Windows 7,8,10.
Informata rreth publikuesit
Gent
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »