SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER OFERTE ! Kamin Montues i perfunduar PER VETEM 999EURO.
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
ID e produktit :
138699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perfitoni nga SUPER OFERTA.

Kamin Montues i perfunduar (sikur ne foto) per vetem 999 EURO
.
Perfshire :

1. Kamin EVA 12kW
2. Qynga ( Inox ose Qelikut )
3. Grilat e ajerit ( L )
4. Isolation
5. Funksionalizimi ( Modeli sikur nfoto me mundesi ndryshimi varesisht vendit )

5 VITE GARANCION

ps : Graniti nuk eshte i perfshire ne kete qmim.
Per me shume na kontaktoni ne
Tel : +37744/124-992 ( VIBER ) ; 044/944-305

Ose na vizitoni ne :

//Magjistrale Prishtinë-Shkup ( Kilometri 15 ana e djathte)

Dhe

//Lokali në : Ferizaj
Rr. Driton Islami ( Afer ETC )

( OFERTA VLEN DERI ME DATE : 31.11.2016 )
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »