SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
biciklet alumin dhe me diska
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
ID e produktit :
138761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bicikleten te firmes ma te njohur montenbai alumin dhe frenat me diska 28 shpejtsi te firmes chimont elet shum per ngasje etj permashum info tel 045880880 ose 049262358
Informata rreth publikuesit
shukri
Prishtinë
+37745880880
rr shefki deisvojca nr 264 prishtin 10000 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »