SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOBILJE TE PERDORURA POR TE RUJTNE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:39
ID e produktit :
138789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN MOBILE PER SALLON DHOM GJUMI KOMPLET APO EDHE NDAMAS
KAND PER SALLON ME TAVOLINE : 270 €
KOMOD PLUS TV 32 INC : 210 €
KREVET PER SALLON APO DHOM : 80 €
DHOME GJUMI ME DOLLAP 3SH : 300 €
TRAPEZARI PER BUK I BLEM TE LESNA : 320 €
TEPIH PER KORIDOR DHE SALLON 6PJES: 120 €Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »