SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 Tavolina + 8 Karriga ( 2 Muaj te perodura )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
ID e produktit :
138845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 Tavolina me 8 Karriga ( TE REJA )Tavolina 70 Copa. Krejt Tavolinat=210Karriga 54 Euro copa. Krejt Karrigat=430Mund te bejme marreveshje me te mire nese blehen te gjitha menjehere.Jane ne gjendje te mire te perdorura vetem 2 muaj dhe me duhet ti shes sepse me nxojn shume vend!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
045876940
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »