SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kufje Original AWEI A990BL Bluetooth
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '17
ID e produktit :
138871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kufjet me bluetooth AWEI A990BL te reja ne gjendje te rregullt me bass te mjaftueshem, lidhen permes bluetooth-it dhe mund te degjoni muzik. Viber: +38649416473
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
049416473
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »