SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojler TESY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
ID e produktit :
138896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bojlerin Tesy 100L anti Kall (Kundra Gurit) 5 muji i perdorur Arsyja e shtijes eshte se po me nevoitet bojler tjeter qe lidhet me nxemje bojleri eshte ekonomik dhe harxhon rrym shum pak dhe ka garancion edhe 5 vite Cmimi me marveshje
Informata rreth publikuesit
Laurant
Ferizaj
+37745370131
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »