SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mobilje per Sallon
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
ID e produktit :
138899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mobilje te perdorura origjinal Lekur nga Prodhuesi Simpo 3+2+1, Kauqi 3-shi shtrohet per fjetje, si dhe nje Tavolin per sallon eshte e bardh te gjitha vetem 250 EuroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alush
Prishtinë
049 116 739
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »