SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skia & Snowboard dhe gjitha paisjet shtese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
ID e produktit :
138903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm shitjen dhe servisimin e paisjeve per sporte dimerore si:
Skia dhe snowboard per te gjithe moshat
Kepuca per skia dhe snowboard
Helmeta (kapela) per skijim
Syza dhe doreza per skijim
Magneta per vendosjen e skiave dhe snwoboard-it mbi veture
Servisimi gjeneral i skiave dhe snowboard-it
Mbushja e grithjeve
Hekurosja e skiave dhe snowboard-it
Wax i skiave dhe snowboardi-it

Per me shume informata kontaktoni ne: 044 635 239
Informata rreth publikuesit
Ismet
Prizren
044 635 239
Afer Lidhjes se Prizrenit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »