SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OSRAM FULL LED Light Day nga Gjermonia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
ID e produktit :
138911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OSRAM Drita @ Day DRL KIT LEDDrita led per Kerre te ndyshem||||\^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^/|||| Viber 045624423^^^^^^^^^^^^^^^/||||Dritat e ditës running vendosur me funksionin e zbehtëDitës dritat running sigurojë një përfitim të sigurisë me shikueshmëri më të mirë. Lehtë për të instaluar dhe kalimi në ndezjen. Duke përdorur teknologjinë LED, dritat janë shumë të qëndrueshme dhe kanë vetëm një konsum minimal të energjisë / karburantit.retrofit dritat e para të ditës drejtimin me homogjene LED Leuchtfäche, pikë nuk LED dritë janë të dukshme!specifikimet:- High klasë Mbrojtja IP 69K - larë makinën intensive nuk është problem- Konsumi i ulët të energjisë- Funksioni i dyfishtë: të ditës running dhe pozita të lehta (optional)- Të përshtatshme për shumë modele të automjeteve, të lehtë-vetë instalimin e mundur- Prodhimi Excellent lehtaCertifikata dhe StandardetKategoria ECE -Miratimet - Miratimi GHOST specifikimet elektrikeTensioni nominal 12 VFuqia 15 Wtensionit Test 13.2 V- Turn-13.5V- Turn Off Voltage 13.3VKritAbmessungen & PeshaGjatësia 166,5 mmPesha produkt 207.00 g të dhënave fotometrikeColor Temperatura 6000KFluksi i dritës 400 lm|||\^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^\|||||OSRAM Light@Day DRL KIT LED-Tagfahrlicht-Set mit Dimm-FunktionTagfahrleuchten ermöglichen ein Sicherheitsplus durch bessere Erkennbarkeit. Einfache Montage und Zuschaltung über die Zündung. Durch Verwendung der LED Technologie sind die Leuchten sehr langlebig und haben nur einen minimalen Strom- / Kraftstoffverbrauch.Erstes nachrüstbares Tagfahrlicht mit homogener LED Leuchtfäche, keine LED-Lichtpunkte sichtbar!Technische Daten:- Hohe Schutzklasse IP 69K - intensive Autowäsche ist kein Problem- Geringer Energieverbrauch- Zweifache Funktion: Tagfahrlicht- und Positionslicht (optional)- Für viele Fahrzeugmodelle geeignet, leichter Selbsteinbau möglich- Hervorragende LichtleistungZertifikate & StandardsECE-Kategorie -Prüfzeichen - Zulassung GHOST Elektrische DatenNennspannung 12 VNennleistung 15 WPrüfspannung 13.2 V- Einschaltspannung 13,5V - Ausschaltspannung 13,3VKritAbmessungen & GewichtLänge 166.5 mmProduktgewicht 207.00 g Lichttechnische DatenFarbtemperatur 6000 KLichtstrom 400 lm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tim
Prishtinë
045624423
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »