SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PS3 Super Slim, 150 GB + 37 Video Games
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
138982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PS3 150 gb Super Slim se bashku me 37 video games. 1.GTA V, 2. Assassin's Creed: Rogue, 3.Assassin’s Creed IV Black Flag, 4. Middle Earth: Shadow of Mordor, 5. Dark Souls II, 6. DMC: Devil May Cry, 7. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, 8. Batman: Arkham Origins, 9. Metro: Last Light, 10. Hitman: Absolution, 11. Darksiders II, 12. Mass Effect 3, 13. Battlefield 3, 14. Just Cause 2, 15. Assassin’s Creed III, 16.Max Payne 3, 17. InFamous 2, 18. Red Dead Redemption, 19. Castlevania: Lords of Shadow 2, 20. Call of Duty Modern Warfare 2, etj…..
Shenim: Duhet patjeter lidhje interneti, pasi kapaciteti i PS3 eshte 150 GB, dhe nuk i perballon te regjistruara te gjitha lojrat. Loja pasi eshte blere njehere mund te shkarkohet falas nga account-i i Playstation Store. Cmimi 200 Euro. Tel 0694746126
Informata rreth publikuesit
Gentian
Prizren
0694746126
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »