SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet inventari funksional per CallCenter me te gjitha paisjet e nevojshme.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
ID e produktit :
139069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet inventari funksional per CallCenter.
Te gjitha paisjet jane ne gjendje te rregullt dhe jane siq shihen ne fotografi.


Inventari posedon:

*1 tavoline me gjatesi 4m me 10 karrige + derrasa e bardhe. (Te dedikuara per mbajtje te mbledhjeve te stafit dhe trajnimeve)

*Vendet e punes te kompletuar per 20 agjenta. Ketu perfshihen tavolina, karriga dhe kompjuteri i kompletuar me paisje.

*2 tavolina speciale me karrige dhe kompjuter te dedikuara per udheheqes te salles, dhe sekretari.

*1 tavoline luksoze se bashku me karrige.

*Tavoline druri me 6 karriga lekure + tepihe, te dedikuara per pritje te musafireve dhe mbledhje te stafit administrativ.

*2 rafte te ndryshme, per mbajtjen dhe ruajtjen e dokumenteve.

*Paisje higjienike, shporta te mbeturinave, dhe feshise elektrike.

*EKSTRA: Qdo gje qe mundeson funksionalizimin e zyres, sikurse kabella vazhdues, paisjet e kompletuara te rrjetit (modema, switcha dhe routera) e shume te tjera...Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne viber ne numrin +37744284100
Informata rreth publikuesit
Duart
Gjilan
044284100
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »