SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet TERMO
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
ID e produktit :
139123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Termo 3 kw, Termo-ja eshte shum pak e perdorur dhe shum e ruajtur dhe ne gjendje shum te mir. Mund te na kontaktoni ne nr telefoni dhe dhe ne viber: +377 44 815 339
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »