SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne shitje kuzhine dhe dollapa teshash
Çmimi fillestar :
€850.00
Ju kurseni :
€350.00 (42% zbritje)
Çmimi :
€500.00 Çmimi rritet në €850.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt
ID e produktit :
139161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kuzhine e kompletuar me kabinete te prodhimit Sloven, perfshi dhe frigoriferin, shporetin, miro-valen dhe bojlerin nder sudoper te gjitha prodhim Gornje , cmimi 850 euro
Njeherit shes dhe 2 pale dollapa 5 dhe 2 krahesh per 400 euro ne total ..... shif fotot e postuara !
Nr tel 044 292 392
Informata rreth publikuesit
perparim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »