SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Hysky Siberian i gjinis Femer
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
ID e produktit :
139182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte nje vjet e gjysm, ka ngjyre kafe me te bardh. Njerin sy ka te kaft ndersa tjetrin te kaltert. Eshte rac e pastert e Huskyt. Eshte shume i ndegjushem dhe shume i dashur per femije. Eshte i vaksionuar me rregull dhe posedon librez, me te cilen mund ta marresh qenin me vete edhe ne shtetet fqinj (Shqiperi, Mal te Zi, Maqedoni).

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vatan
049429468
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »