SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
ID e produktit :
139197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet iphone 7 32gb dhe 128gb te posaardhun nga amerika ne kuti te pahapur
ndrrime nuk boj
shkruni viber/whatsapp +38649256260 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Mitrovicë
049256260
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »