SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GPS per kafsh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
139204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky GPS është i dizajnuar që tu përshtatet çdo kollare dhe ju lejon që ta mbani kafshën tuaj nën kontroll. Ky GPS ju mundëson që të monitoroni aktivitetet e tyre dhe të ruani adventurën e tyre në telefona të mençur ose kompjuterë. Përmes një butoni juve ju lejohet që të keni qasje në pozicionin e kafshës suaj gjithashtu edhe të bëni monitorimin në kohë reale përmes hartës (google maps), nuk ka rëndësi se në çfarë lokacioni gjendet kafsha juaj, ju mund ta monitoroni.. Gjithashtu, kjo pajisje ju mundëson që ju të jeni të informuar për cdo lëvizje që kafsha juaj bën jashtë perimetrit të caktuar nga ju. Kjo pajisje në mënyrë automatike memorizon aktivitetet e kafshës suaj (kur pushon, vrapon ose edhe bën ecje normale), që d.m.th. mund ta mbani nën kontroll edhe shëndetin e tij në bazë të aktiviteteve që ai bën.


GPS , qen , mac , pitbull , klysh , qen i sharrit
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
045-407-831
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »