SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mikseta YAMAHA 4ch dhe mikrofon per studio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '16
ID e produktit :
139346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten mikseta dhe mikrofoni per studio negjendje tee rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Vushtrri
049 222 447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »