SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plan Shtepie Moderne dhe luksoze
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
ID e produktit :
139389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Plan shtepie . Ka 2 dhoma fjetje, 1 kuzhinë , 1 Sallon dhe 1 banjo. Ka edhe garazhën. Sipas preferencave tuaja mund te bejm edhe rregullimin e oborrit sipas porosise falas. Shtepia ka 143.78 meter katrore (m2)
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Besianë
+37745387235
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »