SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
laptol Acer I5
Çmimi :
€490.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
ID e produktit :
139390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes llaptop ACER I5 , windows 10,, .gen 4 , 6gb Ram DDR 3L , hardisk 1000 gb baterin e man 4 deri 5 or 2 jav osht i perdorun shum pak i thuajse i ri , llaptopi osht komplet me qant adapter dhe maus ,, baj ndrrim me iphone 6s dhe 7 ,
arsye e shitjes mka ardh nga jasht amerika dhe sum duhet
TEl: Viber dhe Whatsap : 044896765
Informata rreth publikuesit
Sinani
044896765
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »