SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KONSTRUKSION METALI
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '16
ID e produktit :
139401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjërësia : 10 m
Lartësia 5.5 m
Gjatësia siapas nevojës.
Ky konstuksion shitet me Kg
Çmimi pë kg është 0.80 Eoro

Për me shumë lidhur me këtë Konstruksion ju lutem na lajmeroni ne keta dy numara : 044-112-066 dhe 049-720-000 ose ne email :info@nderimi.com
Informata rreth publikuesit
Azem
Firajë
MAGJISTRALJA :PRISHTINE FERIZAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »