SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '17
ID e produktit :
139406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4 ne gjendje shume te rregullt dhe pa asnje gervishje. i punojne te gjitha gjerat dhe jap garancion nese nuk punon siq duhet.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »