SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sony Xperia X
Çmimi fillestar :
€400.00
Ju kurseni :
€90.00 (23% zbritje)
Çmimi :
€310.00 Çmimi rritet në €400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
ID e produktit :
139470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony xperia X(F5121) i ardhur nga zvicrra shume pak i perdorur me kamer 23 megapixep prapa dhe 13 perpara 32gb memorie me performanca shume te mira

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjend
Prizren
045820413
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »