SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ALARMI KUNDËR PËRMBYTJËS SË UJIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
139555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alarmi kundër përmbytjes së ujit – është pajisje që vendoset në gypin kryesor të ujit, senzorët e këtij alarmi vendosën në pjesët e shtëpisë ku mund të rritet niveli i ujit.
Në rast të rritjes së nivelit të ujit për 1 cm atëherë brenda një sekondi do të bllokohet qarkullimi i ujit në gypin kryesor dhe ndërkohë në telefonin tuaj do të pranoni një sms që ju paralajmëron për ngritje të nivelit të ujit në shtëpinë tuaj, me anë të paralajmëruesit ju identifikoni vendin ku është paraqitur problemi.
Pasi që të rregullohet problemi me anë të ristartimit të pajisjes hapet qarkullimi i ujit në mënyre automatike.
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
045-407-831
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »