SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Phoenix Outdoor 26"
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
ID e produktit :
139606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikletën Phoenix. Bicikleta ka 1 muaj që ka ardhur nga Gjermania, është shumë e ruajtur, dhe e bukur. Ka goma të madhësisë 26, dhe federim para e mbrapa. Qmimi i saj është 180 euro. Për info tjera ju lutem më kontaktoni në numrin e tel : 049 - 617 - 705 poashtu mund të shkruani edhe në viber.Ju faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Vushtrri
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »