SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Syze per femra Fendi
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '17
ID e produktit :
139613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Syze per femra te markes Fendi, produkti eshte orgjinal i blere ne Itali kete vere dhe jane te perdorura 4 muaj (nuk kane ndonje gervishje jane shume pak te perdorura). Çmimi orgjinal i syzeve eshte 550Euro

-Syzet duken identike sikur se ne foto dhe po ashtu mund ti shihni çmimet ne disa faqe te njohura online te modelit te njejte. Syzet vine se bashku me kutine e saj te materialit lekure
Informata rreth publikuesit
Elidon
045 397 826
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »