SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pomeranez Boo mashkull puppy
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
ID e produktit :
139622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shop mashkull kone me fotot, 3 muaj, vaksinimi përfundoi me pedigreom.Stene është 500g vështirë, këmbët të trasha, flokët e trashë dhe të gjatë, të shkurtër surrat katrore ndërtuar, lëvizja e shkëlqyer dhe karakteri, dhëmbët e saktë, babai i kampionit të Rusisë Symbol Goda Bobbi Fituesi pronën tonë, nëna me origjinë ruse. Garanci për shëndetin dhe cilësinë. Pasaporta dhe të ofrimit me marrëveshje. Për ata që e dinë se si për të dalluar kultivuesit, cilësinë, origjinalitetin e ptevaranata të cilat janë plot me reklama dhe janë të lehtë për të identifikuar.
Më shumë informacion:
+381658112080(viber,whats app)
www.pomeranian-dogs.com 
e-mail:stefijano@gmail.com
Facebook:Janev Boris
You tube:stefijano kennel
Informata rreth publikuesit
Ukal
Prishtinë
00381658112080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »