SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pininfarina
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
ID e produktit :
139649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikletën Pininfarina.Bicikleta ka 4 ditë që ka ardhur nga Gjermania, Është shumë e ruajtur, dhe e bukur. Ka goma me numër 26, dhe federim para. Ka 21 shpejtësi Qmimi i saj është 100 euro. Për info tjera ju lutem më kontaktoni në numrin e tel : 049 - 617 - 705Mund të shkruani edhe në viber.Ju faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Vushtrri
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »