SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GPS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
139656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GPS personal ndihmon familjet për të gjetur të dashurit e tyre të moshuar ose thjesht të monitorohen anëtarët e largët të familjes që thjesht kanë nevoje për mbikqyrje. Ky GPS ndihmon që të jesh në gjendje për të parë vendndodhjen e tyre dhe për t'i gjetur se ku po shkojnë përmes një aplikacioni. Gjithashtu çështja e motit si shiu, mjegulla apo dëbora mund të jenë situata shumë problematike me të cilat mund të përballemi. Në këtë rast ky GPS ofron zgjidhje të përkryer në gjurmimin e lokacionit të caktuar përmes koordinatave që ndihmon në zbulimin e ndonjë situate ku mund te jemi plotesisht të humbur.

Ku gjen përdorim:

Bizneset që dëshirojnë të dokumentojnë rrugën e përshkuar nga punëtorët.
Prindërit që dëshirojnë të monitorojnë fëmijët e tyre si shofer të rinj.
Njerëzit që besojnë një partner mund të jenë i pabesueshem.
Kompanitë që tentojnë të përmirësojnë menaxhmentin.
Ofron siguri përmes lokacionit tek një person i caktuar.
Gjithashtu mund te vëhet në veturë dhe ta gjurmoni.
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
045-407-831
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »