SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5S BLACK 16 GB (i ardhur nga Gjermania)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
ID e produktit :
139686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shpreh interesim per shitjen e iPhone 5S BLACK 16 GB. Me ka ardhur si dhurate, arsyja e shitjes eshte qe e kam jasht funksioni dhe nuk me nevojitet ngase kam nje tjeter.

p.s. NUK BOJ NDERRIM.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
044816866
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »