SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orë Louis Erard
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
ID e produktit :
139689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ore shum e mir dhe e bukur romantike zvicrrane Louis Erard e perdorur 2 vjet punon shum mir dhe eshte pa bateri eshte AutomatikShum i bukur qmimi 210€ per me shum INFO +37744449541

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
David
Gjakovë
049394250
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »