SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR I ARDHUR NGA CH
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
ID e produktit :
139694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES TRAKTORIN FEND ME FREZA DHE PELLUQ.PLUS ME KOLIC TE KAMIONIT TE ARDHUR NGA ZVICERRA.TRAKTORI ESHTE SHUME I RUAJTUR DHE SHUME PAK KA PUNUAR NE KS.
NR TEL VIBER 0037744697512
Informata rreth publikuesit
Zdriton
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »