SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMERË PËR MONITORIMIN E FËMIJËVE DHE AMBIENTIT
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
139711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nuk keni deshirë që të dëmtoni dekoret e shtëpisë tuaj duke fshehur kabllat e kamerave, atëherë zgjedhja perfekte është IP Kamera Wireless. IP Kamera profesionale për monitorimin e shtëpisë, biznesit dhe fëmijës tuaj në çdo kohë. Produktet tona ju mundësojnë vëzhgimin e aseteve tuaja përmes internetit kudo në botë. Me një rezolucion të lartë, këto kamera mundësojnë vëzhgimin përmes kompjuterëve, tableteve si dhe telefonave te mençur. Pasi sistemi i vëzhgimit implementohet dhe aktivizohet, çdo zonë e monitoruar ka aftësinë për të identifikuar ndonjë parregullsi. Pasi zona identifikon shkeljen/parregullsinë, sistemi i alarmit transmeton mesazhin nëpërmjet një linje telefonike dhe njofton përmes e-mail apo aplikacionit telefonik.
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
045-407-831
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »