SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma 275 40 20 Te Reja
Çmimi :
€189.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:50
ID e produktit :
139796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten gomat 275 40 20 2 copa jon
Prodhimi Minerva Java e 14 Viti 2016
Jan te blera ne EuroGoma qe 2 jav
Arayja pse shiten se nuk i kom 4 gomat e njojta e kerri osht X-DRIVE dhe nuk boj 2 tjera 2 tjera Viber +38649340160Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Megzon
Prishtinë
049340160
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »