SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RICOH SG3110DN PRINTER I SUBLIMACIONIT
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
ID e produktit :
139802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet printeri i sublimacionit RICOH SG 3110DN .

I perdorur vetem 42 Fleta TESTE.
I RI , me paket

Posedon ngjyrat te cilat mbushen
Lidhet me internet
Me printerin vin te gjitha paisjet percjellse si kabllot , Ingjeksionet per mbushjen e ngjyres , ngjyra , CD , DRIVERAT dhe garancioni 2 VJEQAR.

Printeri eshte i ardhun nga ANGLIA , mund te vertetohet.
Printeri eshte origjinal nga RICOH dhe posedon Nr PERSONAL.

Rezulucioni i printerit eshte 3600-1200DPI

kontakti: 0038649370505 VIBER WHATSAPP
Informata rreth publikuesit
donat
Prishtinë
049 37 05 05
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »