SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy A5 duos
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
ID e produktit :
139856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung galaxy A5 duos(me dy kartela)ne gjendje perfekteSamsungi eshte i perdorur shume pak dhe mban baterin 24 ore Adapteri origjinal i samsungit gratis

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dritro
Gjilan
044321922
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »