SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPAD AIR 2 64 GB GOLD
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
ID e produktit :
139859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet IPAD AIR 2 64 GB GOLD

I Ardhur nga zvicrra me 2 vite garancion, shum pak i perdor ka vetem nje gervishtje posht, funksionon perfekt dhe ka garancion 2 vite.

Ndrrim vetem me iphone 6s
Informata rreth publikuesit
Edon
Ferizaj
049831494
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »