SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AEE S71T Action camera ULTRA HD
Kategoria :
Postuar :
31 Dhjetor '16
ID e produktit :
139873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AEE S71T Action camera ULTRA HD
Aksion kamere profesionale ULTRA HD, wifi, rezistente ndaj ujit, mund te shikoni live ne smartphone. Perfekte per sporte dhe aventura te ndryshme.

Cmimi nga 369€ -20% ne 295.2€

Karakteristikat kryesore:
Display: LCD
View angle: 155°
Diagonal inches: 2.0
Continuous video recording time: 3.5 hours
Continuous audio recording time: 3 hours
Video resolution: 4K /12fps 4K/15fps 2.7K /24fps 2.7K/30fps 1080P (1920×1080) / (60, 30) 960p (1280×960) / (60, 48fps) 720P (1280×720) / (120, 60)
Micro SD slot: microSD
Equipment: miniHDMI, miniUSB
Camera: 16 MP
Digital zoom: Yes
Wireless connections: Wi-Fi 802.11a/b/g
OS Support: Windows XP, Windows Vista, Window 7, Mac OS, Window 8
G-sensor: Yes
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »