SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Anycast M2
Çmimi :
€34.80
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
139874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Anycast M2 plus ju mundeson lidhje ne mes telefonit dhe tv-se suaj ashtu qe fotot, videot etj t'i shihni ne formatin e madh (pra ne tv).
Cmimi nga 43.50€ -20% ne 34.80€
Nuk eshte e nevojshme te instaloni program te vecant.
Perkrah te dy sistemet, android dhe ios.
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »