SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AEE MagiCam S50+ Full HD
Çmimi :
€191.20
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '16
ID e produktit :
139875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AEE MagiCam S50+
Aksion kamere profesionale Full HD, wifi, rezistente ndaj ujit, mund te shikoni live ne smartphone. Perfekte per sporte dhe aventura te ndryshme.

Çmimi nga 239.00€ -20% ne 191.2€

-Wi-Fi service with free app for iOS and Android
G-sensor
Wi-Fi
8.0 Mpix
1920 x 1080
Wide-angle lens - f/3.0
Kendi i shikueshmerise 155º
Digital Zoom 10 x
LCD display - 2"
Battery 1 x Li-ion rechargeable battery - 1500 mAh
HDMI, USB 2.0
Informata rreth publikuesit
Audio Video Shop
Prishtinë
+38649739974
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »