SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC ONE M8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '16
ID e produktit :
139880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HTC ONE M8.
Eshte shum i ruajtun qysh po shihet edhe ne foto.
Ka xham mbrojtes.
Ka hapesire 16GB me mundesi zgjerimi.
Kamera: 15mp dhe 5mp.
Extra me telefon vjen adapteri edhe HTC DOT VIEW CASE.
Ndrrim me naj telefon qe um konvenon.
Per me shume kontaktoni ne viber: +37744382277 ose ne e-mail: blin.jusufi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
e
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »