SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
"Portalet"eshte aplikacion per iPhone me mbi 200.000 shkarkime
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
ID e produktit :
139886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Portalet"eshte aplikacion per iPhone me mbi 200.000 shkarkime, ky aplikacion ju mundeson leximin e top portaleve vendore, pa pasur nevoje per shfletues, thjeshte dhe shpejte...Shkarkoni aplikacionin falas ne app store duke kerkuar me tekst Portalet ose kliko linkunappsto.re/al/xN9Pcb.i (size 6.4Mb)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Portalet
Prishtinë
049123456
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »